Vyhledávání zájezdu
La Ferme de Deauville - Francie

La Ferme de Deauville

Francie

Normandie, Apartmány starstarstarLa Ferme de Deauville

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Limousin - transparent 15°C


Ubytování
Rezidence se architektonicky přibližuje tradičním a moderním farmám. Můžete využívat vnitřní vyhřívaný bazén, víceúčelové hřiště, otevřené parkovací stání a přístup WI-FI v celé rezidenci. Placená prádelna.

Apartmány pro 4/5 os. - AP5, 39-46m2, obýv. pokoj s rozkládací pohovkou a rozkládacím křeslem (až 3 místa na spaní), kuchyně vybavená lednicí s mrazákem, troubou, mikrovlnnou troubou, 4 el. plotýnkami, myčkou, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Pokoj s 1 manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna (s vanou nebo sprchou) s WC nebo samostatným WC. Balkón nebo zahrádka.

Apartmány pro 6 os. - AP6, 48-65m2, obýv. pokoj s rozkládací pohovkou (2 místa na spaní), kuchyně vybavená lednicí s mrazákem, troubou, mikrovlnnou troubou, 4 el. plotýnkami, myčkou, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Ložnice s 1 dvojlůžkem a pokoj se 2 samostatnými lůžky, koupelna (s vanou nebo sprchou) s WC nebo samostatným WC. Balkón nebo zahrádka.

Apartmány pro 7 os. - AP7, 65-75m2, obýv. pokoj s rozkládací pohovkou a rozkládacím křeslem (až 3 místa na spaní), kuchyně vybavená lednicí s mrazákem, troubou, mikrovlnnou troubou, 4 el. plotýnkami, myčkou, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Ložnice s 1 dvojlůžkem a pokoj se 2 samostatnými lůžky, koupelna (s vanou nebo sprchou) s WC nebo samostatným WC. Balkón nebo zahrádka.
Poloha
Rezidence La Ferme de Deauville se nachází v malém městečku Saint-Arnoult v těsné blízkosti (cca 4km) známého města Deauville v departmánu Calvados. Jedná se o destinaci vyhledávanou především těmi, kdo chce strávit klidné prázdniny v normandské krajině. Můžete navštívit místní dostižiště a zahrát si golf na několika hřištích. Komerční zázemí se nachází zhruba 350m od ubytování a na pláž je to okolo 4km.
Rychlý přehled
AP5,6,7
Stravování
Vlastní.
Odkaz na www
https://www.odalys-vacances.com/location-mer/normandie/saint-arnoult/la-ferme-de-deauville.html
Www odkaz popis 1
Rezidence La Ferme de Deauville
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí v apartmánu, spotřebu energií, ložní prádlo, TV a WI-FI, vstup na hřiště, parkování, krytý bazén.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci 300 Eur / apartmán, pobytovou taxu cca 1 Eur / osoba / den, komplexní pojištění, delegátské služby, stravu, dopravu.
Dopňující informace
Možnost využít prádelnu (dle tarifů na místě)
možnost půjčení dětského vybavení (postýlka + vysoká židlička + vanička) 25 Eur / týden
příplatek za zvíře 50 Eur / týden
možnost konečného úklidu od cca 60 Eur

Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Festival Normandie Impressionniste (různé akce od března do října)
Filmový festival amerických filmů v Deauville (31.srpen - 9. září)
Závody koní (hlavně červenec, srpen)

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.