Vyhledávání zájezdu
Le Lotus Blanc - Francie - Lví zátoka

Le Lotus Blanc

Francie » Lví zátoka

, Apartmány

LM


Le Lotus Blanc

Počet termínů:

18 termínů / 18 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Moderní rezidence (vybavením i architektonicky) se nachází přímo u pláže, můžete si tak vychutnat 8 km bílých pláží a vůbec příjemného prostředí.
Ubytování
Rezidence leží v první linii u moře, apartmány jsou s výhledem na moře, nebo do vnitrozemí. K dispozici je venkovní bazén a spa (za příplatek). Venkovní parkování a wi-fi v apartmánech je v ceně pobytu.


Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 29-32m2, obýv. pokoj se 2 lůžky, kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, lednička), pokoj se 2 lůžky, koupelna s wc.
Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře - AP4M, cca 29-32m2, obýv. pokoj se 2 lůžky, kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, lednička), pokoj se 2 lůžky, koupelna s wc.
Apartmán pro osoby - AP5, cca 36-39m2, obýv. pokoj se 2+1 lůžky, kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, lednička), pokoj se 2 lůžky, koupelna s wc.
Apartmán pro 6 osoby - AP6, cca 39-46m2, obýv. pokoj se 2 lůžky, kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, lednička), 2 x pokoj se 2 lůžky, koupelna a samostatné wc.
Apartmán pro 6 osoby s výhledem na moře - AP6M, cca 39-46m2, obýv. pokoj se 2 lůžky, kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, lednička), 2 x pokoj se 2 lůžky, koupelna a samostatné wc.

Apartmán pro 7 osob s výhledem na moře - AP7M, cca 51m2,obýv. pokoj se 2+1 lůžky, kuchyňka (sklokeramické plotýnky, mikrovlnka, myčka, lednička), 2 x pokoj se 2 lůžky, 2 x koupelna a samostatné wc.
Poloha
Rezidence leží asi 15 km severně od Perpignanu, mezi slaným jezerem Leucate a Středozemním mořem. Naleznete zde na 8 km bílých písečných pláží. Užijte si plno turistických a cyklistických tras a slunného pobřeží zdobeného zahradami a borovými lesy.
Rychlý přehled
bazén a spa (za poplatek)
AP4,5,6,7
klimatizace, Wi-Fi
Stručná poloha
přímo u moře
5 km od centra Port Barcares
15 km od Perpignanu
Stravování
Vlastní.
Odkaz na www
https://www.odalys-vacances.com/location-mer/languedoc-roussillon/port-barcares/le-lotus-blanc.html
Www odkaz popis 1
Rezidence Le Lotus Blanc
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí v apartmánu, spotřebu energií, ložní prádlo, TV, parking, Wi-Fi, bazén.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci 300 Eur / apartmán, pobytovou taxu cca 0,75 Eur / osoba/ den, komplexní pojištění, delegátský servis, ručníky, závěrečný úklid, dopravu.
Poznámka k ceně vlastní dopravou
všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dipozici) je nutno ověřit u francouzského partnera zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na adresu francie@ckinex.cz. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování vám zašleme do 24 hodin.
Dopňující informace
TV zdarma
Wi-Fi v apartmánech zdarma
koupelnové prádlo 7,5 Eur / osoba
půjčení dětské postýlky, židličky a vaničky 25 Eur / týden
příplatek za zvíře 50 Eur / týden
možnost připlacení závěrečného úklidu od 60 Eur
vstup do spa za poplatek

ubytování je vždy na vyžádání, nutno zaslat jméno, příjmení a datum narození alespoň jedné osoby

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.