Vyhledávání zájezdu
Les Bains - Francie - Bretagne

Les Bains

Francie » Bretagne

, Hotel starstarstar

LM


Les Bains

Počet termínů:

36 termínů / 36 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Bretagne - transparent 26°C


Popis
Apartmány nabízí výhled na zátoku Sainte Anne a ostrůvek l'Ilot de Costaeres. Pobyt na pobřeží lemované plážemi s jemným pískem, malými zátokami a skalními útvary z růžové žuly Vás nabije silou bretaňského moře.
Ubytování
Rezidence se na nachází přímo na pobřeží, nabízí výhled na zátoku Sainte Anne a na ostrůvek l'Ilot de Costaeres. Rezidence se nachází cca 100 m od obchodů.
K dispozici je recepce s wifi připojením, venkovní parkoviště (1 místo na apartmán).

Byty jsou kompletně vybaveny.
Studio pro 2 osoby - ST2, cca 18 - 24 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklo-keramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 27 - 39 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklo-keramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo s palandou, koupelna s WC.
Některé apartmány jsou typu duplex.

Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře - AP4M, cca 27 - 39 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklo-keramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo s palandou, koupelna s WC.
Některé apartmány jsou typu duplex.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 33 - 34 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklo-keramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo s palandou, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC.
Některé apartmány jsou typu duplex.

Apartmán pro 6 osob s výhledem na moře - AP6M, cca 33 - 34 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklo-keramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo s palandou, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC.
Některé apartmány jsou typu duplex.
Poloha
Věhlasné přímořské letovisko Trégastal, které leží 3 km od lázní Perros Guirec a 5 km od Lannionu, se nachází přímo v samém srdci krásného pobřeží Granit Rose – Pobřeží růžové žuly. Trégastel nabízí 17 km dlouhé pobřeží lemované plážemi s jemným pískem, malými zátokami a skalními útvary z růžové žuly.
Rychlý přehled
ST2, AP4,6
Stručná poloha
přímo u moře
v srdci Pobřeží růžové žuly
3 km od lázní Perros Guirec a 5 km od Lannionu
Stravování
Vlastní.
Náš názor
Krásné místo s možností jedinečných výletů po pobřeží Granit Rose (Pobřeží růžové žuly), návštěva lázní Perros Guirec, turistického střediska Ploumanac’h, jež je proslulé jedinečným seskupením skalních útvarů z růžové žuly, a Locquémeau, malý bretaňský přístav.
Odkaz na www
https://www.odalys-vacances.com/location-mer/bretagne/tregastel/les-bains.html
Www odkaz popis 1
Rezidence Les Bains
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí v apartmánu, spotřebu energií.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci 300 Eur / apartmán, pobytovou taxu cca 0,60 Eur / osoba/ den, komplexní pojištění, delegátský servis, ložní prádlo, dopravu.
Dopňující informace
ložní prádlo: 10,50 Eur / osoba
pronajmutí TV: zdarma
půjčení dětské postýlky, židličky, vaničky: 25 Eur / týden
připojení na internet na recepci: 5 Eur / den, 20 Eur / týden
příplatek za zvíře: 45 Eur / týden
možnost konečného úklidu: od 55 Eur
venkovní parkoviště zdarma (1 místo na apartmán)


Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...