Vyhledávání zájezdu
Les Rivages du Parc - Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur - Côte d'Azur

Les Rivages du Parc

Francie » Provence-Alpes-Côte d'Azur » Côte d'Azur

Menton, Hotel starstarstar

FM


Les Rivages du Parc

Počet termínů:

215 termínů / 0 Last minute / 215 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Cannes - transparent 12°C


Ubytování
Rezidence se nachází v klidné části parku, asi 50 m od moře. Rezidence nabízí zcela zrekonstruované a klimatizované byty.

K dispozi je recepce s wifi připojením, úschovna zavazadel, kryté parkoviště za příplatek, wifi připojení za příplatek na apartmánech.
Byty jsou kompletně vybaveny k pobytu u moře.
Studio pro 3 osoby - ST3, cca 24 - 26 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a lůžko se spaním pro 1 osobu, koupelna s WC, TV.
Studia pro 3 osoby se nacházejí v přízemí nebo v prvním patře. Nemají balkon ani terasu. Některá mají výhled do parku.

Studio pro 4 osoby - ST4, cca 25 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kout na spaní s dvěma lůžky nebo s palandou oddělený pohyblivou stěnou od obývacího pokoje, koupelna s WC, TV, balkon.
Studia pro 4 osoby se nacházejí v druhém patře a výš, jsou orientována na západ (do parku) nebo na jih.

Studio pro 5 osob - ST5, cca 26 - 30 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kout na spaní s dvěma lůžky nebo s palandou oddělený pohyblivou stěnou od obývacího pokoje, kout na spaní s lůžkem pro 1 osobu, koupelna s WC, TV, balkon.
Studia pro 5 osob se nacházejí v druhém patře a výš, jsou orientována na západ (do parku), jih nebo sever.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 26 - 30 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, TV, balkon.
Apartmány pro 4 osoby jsou orientovány sever.
Poloha
Rezidence je situována ve středisku Menton, které leží mezi Monakem a italskou hranicí. Tato 9-ti patrová rezidence se nachází v centru města poblíž pláže vzdálené cca 50 metrů, v blízkosti známého kasina a obchůdků. Rezidence má skvělou polohu na procházky historickým centrem Mentonu.
Stravování
Vlastní.
Náš názor
Ideální místo na pobyt spojený s poznáváním oblasti, hlavně střediska Mentonu a Monaka.
Cena autem/osoba zahrnuje
7 nocí, spotřebu energií, ložní prádlo.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci 200 Eur / studio / apartmán, pobytovou taxu cca 1 Eur / osoba / den, komplexní pojištění, delegátské služby, dopravu.
Dopňující informace
půjčení koupelnového prádla 5,5 Eur / osoba
půjčení dětské postýlky 25 Eur / týden
příplatek za zvíře cca 35 Eur / týden

Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na mailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...