Vyhledávání zájezdu
Les Sables d'Or - Francie - Lví zátoka

Les Sables d'Or

Francie » Lví zátoka

, Apartmány

LM


Les Sables d'Or

Počet termínů:

9 termínů / 9 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Rezidenční komplex, který se nachází v podstatě u moře, přímo vybízí k relaxaci a procházkám na písečných plážích.
Ubytování
Rezidence je tvořena několika budovami asi 50 metrů od pláže s přímým přístupem. Třípatrové budovy jsou bez výtahu. Obchody se nalézají asi 500 metrů. K dispozici je od půlky června do půlky září venkovní bazén. Každý apartmán má k dispozici zdarma jedno parkovací místo. Domácí mazlíčci jsou akceptováni.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 28 m2, kuchyňský kout (elektrický sporák, mini-trouba, lednice, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo 2 lůžky, koupelna se sprchou a oddělené WC.

Apartmán pro 6 osoby - AP6, cca 38 m2, kuchyňský kout (elektrický sporák, mini-trouba, lednice, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky nebo manželskou postelí nebo patrovou postelí, koupelna se sprchou a oddělené WC.

Apartmán pro 8 osoby - AP8, cca 45 m2, kuchyňský kout (elektrický sporák, mini-trouba, lednice, myčka nádobí), obvykle obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky, mezanin s 2 lůžky, koupelna se sprchou a oddělené WC. V některých apartmánech může být i jiné uspořádání lůžek, např. patrová postel.
Poloha
Vias Plage je malebné městečko s rodinnou atmosférou, které se nachází 10 km od města Cap d’Agde a stejně
jako předchozí Valras Palge leží poblíž známých měst Narbonne a Bezier. Uchvátí Vás krásná, 7 km dlouhá písečná pláž, která se nachází jen 50 metrů od rezidence.
Rychlý přehled
bazén
AP4,6,8
Stručná poloha
50 m od moře
Stravování
vlastní.
Náš názor
Vhodné místo především pro pobyt klidný pobyt u Středozemního moře i možnost zajímavých výletů do okolí. V okolí několik kempů, menší množství restaurací a zábavních podniků. Nedoporučujeme pro ty, co mají rádi korzování po promenádách a návštěvu zábavních podniků. Ve středisku je od půlky června otevřen menší zábavní park Europark – www.europarkvias.com.
Odkaz na www
https://www.odalys-vacances.com/location-mer/languedoc-roussillon/vias-plage/les-sables-d-or.html
Www odkaz popis 1
Rezidence Les Sables d´Or
Cena autem/apartmán zahrnuje
7 nocí, spotřebu energií, venkovní parkoviště.
Cena vlastní dopravou nezahrnuje
vratnou kauci 300 Eur / apartmán (karty akceptovány), pobytovou taxu cca 0,62 EUR / osoba/ den (děti do 18 let zdarma), komplexní pojištění, delegátský servis.
Poznámka k ceně vlastní dopravou
všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dipozici) je nutno ověřit u francouzského partnera zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na adresu francie@ckinex.cz. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování vám zašleme do 24 hodin.
Dopňující informace
pronájem TV 40 EUR/týden
poplatek za ručníky 8 EUR/ výměna
pronájem povlečení 12 EUR
pronájem dětské postýlky, židličky a vaničky 25 EUR / týden
příplatek za zvíře (platné očkování a průkaz) 50 EUR / týden
internet 20 EUR / týden
možnost konečného úklid od 60 EUR
ubytování je vždy na vyžádání, nutno zaslat jméno, příjmení a datum narození alespoň jedné osoby

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.